Články na webu

Website papers

ZMRHAL, V. Historie, současnost a budoucnost požadavků na větrání škol. Portál TZB – info. 2016.

MATUŠKA, T., LAIN, M., ZMRHAL, V. Simulační analýza komplexního energetického systému – Případová studie pro téměř nulovou budovu Centra nízkoenergetických budov v Písku. In: TZB info. 2015, roč. 17, č. 20, ISSN 1801-4399.

BEGENI, M, ZMRHAL, V. Dotazníkový průzkum stavu školských budov. In: TZB info. 2015, roč. 17, č. 26, ISSN 1801-4399.

ZMRHAL, V., PETLACH, J. Systémy větrání obytných budov. Portál TZB – info. 2011.

ZMRHAL, V. Požadavky na větrání obytných budov podle ČSN EN 15665/Z1. Portál TZB – info. 2011.

ZMRHAL, V. Kapilární rohože v praktických aplikacích. Portál TZB – info. 2009.

ZMRHAL, V., LAIN, M., DRKAL, F. Počítačová simulace přirozeně větraných lodžií bytového objektu. Portál TZB – info. 2008.

LAIN, M., ZMRHAL V. Ověření přirozeného větrání spojovací lávky administrativních budov. Portál TZB – info. 2008.

ZMRHAL, V., LAIN, M. Prvky větracích a klimatizačních zařízení (II) – 1.část, Distribuce vzduchu. Portál TZB – info. 2007.

ZMRHAL, V., LAIN, M. Prvky větracích a klimatizačních zařízení (II) – 2.část, Distribuce vzduchu. Portál TZB – info. 2007.

ZMRHAL, V., LAIN, M., DRKAL, F., HENSEN, J. Využití akumulační schopnosti betonové konstrukce budovy pro snížení výkonu zdroje chladu. Portál TZB – info. 2007.

ZMRHAL, V. Větrání a klimatizace malých provozoven (I). Portál TZB – info. 2007.

ZMRHAL, V. Větrání a klimatizace malých provozoven (II). Portál TZB – info. 2007.

ZMRHAL, V. Stanovení střední radiační teploty (I). Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Stanovení střední radiační teploty (II). Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Sálavé chladicí systémy (I). Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Sálavé chladicí systémy (II). Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (I) – Klimatizační zařízení s ohřevem, vlhčením a chlazením vzduchu. Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (II) – Klimatizační zařízení s cirkulací, ohřevem, vlhčením a chlazením vzduchu. Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (III) – Klimatizační zařízení s vodní pračkou. Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (IV) – Klimatizační zařízení s ventilátorovými konvektory fan-coil. portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (V) – Chladivové klimatizační systémy. Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (VI) – Vysokotlaká klimatizace s indukčními jednotkami. Portál TZB – info. 2013.

ZMRHAL, V. Úpravy vzduchu v klimatizaci (VII) – Klimatizace čistých prostor. Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL V. Prvky větracích a klimatizačních zařízení (I) – 1.část, Ventilátory. Portál TZB – info. 2006.

ZMRHAL, V. Prvky větracích a klimatizačních zařízení (I) – 2.část, Ventilátory. Portál TZB – info. 2006.